Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Best Nest

Listopadowa 43/1A Bielsko-Biała

Mapa

663 980...

663 980 521

biuro nieczynne: 9:00 - 17:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, rynek pierwotny

bestnest.pl

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Marta Urban
  • Łukasz Skowron
  • Łukasz Burda
  • +5

O nas

Dzięki zdobytemu doświadczeniu profesjonalnie zorganizujemy cały proces transakcji począwszy od wyszukania nieruchomości poprzez skojarzenie oferty z oczekiwaniami i wymaganiami klientów,
przygotowanie umów, zorganizowanie czynności związanych z zawarciem umowy notarialnej, aż do momentu przekazania nieruchomości nowemu właścicielowi.

Specjalizujemy się w segmencie:
- nieruchomości mieszkaniowych (rynek pierwotny bez prowizji, rynek wtórny),
- nieruchomości gruntowych zabudowanych (rynek pierwotny bez prowizji, rynek wtórny),
- nieruchomości inwestycyjnych (również tych z gwarancją stopy zwrotu).

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

79

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Best Nest

Filtruj

846 920 zł54,64 m² 15 500 zł/m²

Marta Urban

Marta Urban

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament 54,64 m2 | Z tarasem | nowoczesny komfort W prestiżowej lokalizacji Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 380 000 zł132,22 m² 10 437,15 zł/m²

Marta Urban

Marta Urban

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:662 m²

O s T A T N I W O L N Y D O M Nowoczesny dom wolnostojący | 5 pokoi | Garaż | Działka widokowa | Wyjątkowa lokalizacja...

Szczegóły ogłoszenia

4 365 000 zł3 451 m² 1 264,85 zł/m²

Daniel Kała

Daniel Kała

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Best Nest! Na sprzedaż teren inwestycyjny 3451 m2 w Bielsku-Białej pod budownictwo wielorodzinne. Co zyskujesz? Bezpieczeństwo: wydane wz...

Szczegóły ogłoszenia

635 817 zł53,43 m² 11 900 zł/m²

Daniel Kała

Daniel Kała

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Tylko W best nest! Szukasz azylu w mieście? Zapraszam do Starego Bielska, gdzie nowoczesna architektura spotyka się z unikalną przestrzenią...

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł67,72 m² 8 845,25 zł/m²

Jacek Przybyła

Jacek Przybyła

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Apartamenty parkowe Tylko w Best Nest Nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu w stanie deweloperskim...

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł451 m² 509,98 zł/m²

Jacek Przybyła

Jacek Przybyła

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Tylko w Best Nest Nieruchomości, mamy przyjemność zaoferować działkę budowlaną w Szczyrku. Piękna, spokojna i cicha okolica, wokół...

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł242,45 m² 4 120,44 zł/m²

Ewa Przybyła

Ewa Przybyła

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:770 m²

Oferta sprzedaży domu - bielsko-biała, górne przedmieście Na sprzedaż dom jednorodzinny, dwulokalowy położony w jednej z najbardziej cenionych...

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł36,76 m² 14 934,71 zł/m²

Marta Urban

Marta Urban

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta sprzedaży lokalu niemieszkalnego - bielsko-biała, pod szyndzielnią Na sprzedaż funkcjonalny lokal niemieszkalny o powierzchni 36,76 m ,...

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł42,90 m² 13 496,50 zł/m²

Ewa Przybyła

Ewa Przybyła

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogródkiem - 42 m , gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż pięknie wykończone mieszkanie o powierzchni 42...

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł51,60 m² 6 569,77 zł/m²

Ewa Przybyła

Ewa Przybyła

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Tylko w Best Nest Nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie - Bielsko-Biała, os. Mieszka I Na sprzedaż mieszkanie, położone na 1 piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł70,27 m² 11 370,43 zł/m²

Przemysław Kowalski

Przemysław Kowalski

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie jak dom - prywatny ogródek 174 m , dwa miejsca postojowe, bielsko-Biała - Wapienica Jeśli szukasz mieszkania, które daje przestrzeń,...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł97,47 m² 5 847,95 zł/m²

Marta Urban

Marta Urban

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Cena za mieszkanie W stanie deweloperskim:570 000,00 zł cena Z miejscem postojowym: 590 000,00 zł Mam przyjemność zaprezentować widokowe...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł48,62 m² 9 255,45 zł/m²

Marta Urban

Marta Urban

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Cena za mieszkanie W stanie deweloperskim: 450 00,00 zł cena Z miejscem postojowym: 470 000,00 zł Mam przyjemność zaprezentować widokowe...

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł840 m² 250 zł/m²

Daniel Kała

Daniel Kała

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Na sprzedaż wyjątkowo ustawna działka budowlano-usługowa o powierzchni 840 m , zlokalizowana w malowniczych Łodygowicach....

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł922 m² 270,07 zł/m²

Daniel Kała

Daniel Kała

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Best Nest! Mam przyjemność zaprezentować działkę w samym centrum Łodygowic, z przeznaczeniem według pzt do zabudowy...

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł366 m² 6 284,15 zł/m²

Przemysław Kowalski

Przemysław Kowalski

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:161 m²

Historyczna kamienica inwestycyjna - Bielsko-Biała ul. Cieszyńska 9 | Rynek To propozycja dla inwestora, który rozpoznaje potencjał po adresie...

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł79 m² 34,18 zł/m²

Ewa Przybyła

Ewa Przybyła

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy | Centrum | ul. 1 maja Do wynajęcia wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie położone w centrum miasta w pobliżu...

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 497 m² 50,10 zł/m²

Daniel Kała

Daniel Kała

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko w Best Nest! Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1497 m2 zlokalizowana w Szczyrku w okolicy ulicy Skrzyczeńskiej, nieopodal...

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł1 000 m² 319 zł/m²

Jacek Przybyła

Jacek Przybyła

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Best Nest Nieruchomości - wyjątkowa działka na granicy Jaworza i Jasienicy Szukasz idealnego miejsca pod budowę swojego wymarzonego domu?...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł122,80 m² 6 351,79 zł/m²

Łukasz Burda

Łukasz Burda

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Kupujący nie ponosi kosztów podatku pcc oraz prowizji dla biura. Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji w Bielsku-Białej -...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł100 m² 7 500 zł/m²

Ewa Przybyła

Ewa Przybyła

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesne domy z ogrodem - Czechowice-Dziedzice | idealne dla rodziny Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży nowoczesnych domów...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł109 m² 8 247,71 zł/m²

Ewa Przybyła

Ewa Przybyła

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Ostatni segment ! jest możliwość wykończenia pod klucz ! nowe, piękne domy Z garażem W bryle. Zabudowa szeregowa. Bielsko - biała wapienica...

Szczegóły ogłoszenia

218 000 zł753 m² 289,51 zł/m²

Łukasz Burda

Łukasz Burda

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko w Best Nest Mamy przyjemność zaprezentować piękną, widokową działkę położoną w miejscowości Glinka o powierzchni 753m2m2 na...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 416 zł104,20 m² 7 480 zł/m²

Marta Urban

Marta Urban

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:393 m²

Gotowe domy - wiśniowa godziszka Bez pcc | Bez prowizji Szukasz miejsca, w którym Twoja rodzina będzie mogła żyć spokojnie, wygodnie i blisko...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł67,72 m² 8 845,25 zł/m²

Ewa Przybyła

Ewa Przybyła

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartamenty parkowe Tylko w Best Nest Nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 000 zł197,80 m² 4 949,44 zł/m²

Marta Urban

Marta Urban

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:728 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego, ekologicznego domu w Jaworzu, wybudowanego z materiałów wysokiej jakości. Dom już oddany do...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 456 zł39,44 m² 9 900 zł/m²

Łukasz Skowron

Łukasz Skowron

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam do sprzedaży nieruchomość w nowej inwestycji w dzielnicy Kamienica ! Oddanie jeszcze w tym roku. W inwestycji powstaje 45...

Szczegóły ogłoszenia

484 750 zł6 925 m² 70 zł/m²

Marta Urban

Marta Urban

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-rolna z dużym potencjałem - Chybie-Mnich Z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży działki budowlano-rolnej zlokalizowanej...